Traktorki ogrodnicze

Bezawaryjne i łatwe w obsłudze traktorki ogrodnicze, są niezastąpione w trakcie wykonywania prac na posesjach przydomowych, czy działkach rekreacyjnych. To sprzęt, który może być także wykorzystywany w profesjonalnych firmach, zajmujących się pielęgnacją i zakładaniem niewielkich ogrodów.

Funkcjonalne i nowoczesne mini traktorki ogrodnicze, doskonale spełniają swoje zadanie, ponieważ ułatwiają one pielęgnowanie przydomowej posesji, działki lub ogrodu. To sprzęt wielofunkcyjny, który ma wbudowaną kosiarkę z bocznym wyrzutem. Dzięki temu, można z łatwością przystrzyc każdy trawnik, bez względu na jego powierzchnię. To maszyny polecane dla osób, które są właścicielami małych lub średnich ogrodów. Specjalna konstrukcja, pozwala na to, że traktorki ogrodnicze są uruchamiane przy pomocy jednego przycisku. To sprzęt łatwy w obsłudze, nawet dla osób, które do tej pory nie użytkowały tego typu urządzeń. Elektromagnetyczne sprzęgło, w które wyposażone są niewielkie traktorki do pielęgnacji ogrodu, uruchamia tryb koszenia trawnika. To sprzęt wyposażony w wirujące noże i centralny kanał wyrzutu trawy. Dzięki niemu można z łatwością wykonać prace w ogrodzie, oszczędzając przy tym czas i energię.

Traktorki ogrodnicze – sprzęt ułatwiający prace na przydomowej posesji

Wysokiej jakości ciągniki ogrodnicze, są niezastąpione przy koszeniu dużych powierzchni. To sprzęt polecany, zarówno osobom prywatnym, jak i firmom, zajmującym się świadczeniem usług w zakresie pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Traktorki do koszenia trawników w ogrodach, wyposażono w niezawodną, hydrostatyczną przekładnię, która gwarantuje płynną, niczym niezakłóconą pracę i szybkie wykonanie danego zadania, bez względu na stopień nachylenia terenu. Wybrany model urządzenia, takiego jak traktorek ogrodniczy wielofunkcyjny, doskonale sprawdzi się także w pracach porządkowych na terenie przynależącym do danego osiedla mieszkaniowego, czy instytucji. Precyzyjne ustawienie ostrzy pozwala na przycinanie trawy na wysokość od 30 mm do 80 mm. Sprzęt wyposażono w wytrzymały korpus tnący i system, zapobiegający przegrzaniu poszczególnych podzespołów. Dzięki temu urządzenie to świetnie spełnia swoje zadanie w fazie intensywnego wzrostu roślinności, kiedy to bujna trawa wymaga regularnego koszenia.

Traktorki do koszenia trawy są urządzeniami polecanymi każdej osobie, dbającej o trawnik w obszarze swojej prywatnej bądź miejskiej posesji. To urządzenia, które przydadzą się, zarówno właścicielom ogrodów, jak i firmom, wykonującym prace porządkowe na terenach zielonych.
Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *