Zestawy podarunkowe – Wielkanocne prezenty

Tradycją związaną ze Świętami Wielkanocnymi mogą być prezenty. Nie muszą być drogie, dobrze jednak, by były pomysłowe i naprawdę sprawiły przyjemność. Ciekawym rozwiązaniem są tu gotowe zestawy upominków przygotowane m.in. właśnie na taką okazję. Co wybrać?

Ulubione kosmetyki

Zestaw kosmetyków na pewno ucieszy niejedną kobietę. Duża popularnością cieszą się kosmetyki ekologiczne, na bazie ziół, gustownie opakowane, idealne na prezent. Inną ciekawą opcją są zestawy prezentowe zawierające produkty z jednej serii – najlepiej, gdy są one dostosowane do potrzeb obdarowywanej kobiety.

Do produktów pielęgnacyjnych dołączona może być jeszcze stylowa kosmetyczka albo zestaw akcesoriów do robienia makijażu. W innej wersji do kosmetyków dokładane są produkty takie jak pachnące świeczki, ręcznie robione mydełka, olejki do masażu.

Słodka niespodzianka

A może coś słodkiego? Słodkości lubi chyba każdy, więc nic dziwnego, że takie zestawy są bardzo chętnie wręczane przy różnych okazjach. To może być pakiet czekoladek i pralinek w różnych smakach, wzbogacony suszonymi owocami, zestaw konfiturek w różnych smakach, domowe przetwory w ozdobnych słoiczkach, miody, soki i syropy z sezonowych owoców.

Zestaw słodkich przysmaków można przygotować samodzielnie, ale gotowe pakiety są ładnie zapakowane i stylowo ozdobione, dzięki czemu od razu nadają się do wręczenia wybranej osobie.

Coś aromatycznego

Kolejnym pomysłem są aromatyczne zestawy, w których obok słodkości znajdują się też takie produkty jak markowe herbaty o ciekawych smakach, marynowane owoce w syropie, owoce w alkoholu, tradycyjne nalewki, aromatyczne przyprawy jak laska wanilii czy świeży cynamon.

Znowu warto korzystać z gotowych rozwiązań, jak specjalnie skomponowane zestawy smakołyków dostępne na przykład na eterno.pl. Wszystkie produkty są w eleganckich opakowaniach, umieszczone w ozdobnych skrzyneczkach, a oprócz standardowych pakietów jest też możliwość zamówienia zestawu według indywidualnych preferencji.

Kosz delikatesów

Jeszcze inne rozwiązanie to kosz podarunkowy z bardzo różnymi przysmakami, od cukierków po mocne alkohole. Są one zapakowane specjalnie na prezent, w eleganckiej stylistyce retro, a jeśli chodzi o wybór produktów, to są one dobierane tematycznie, na przykład frykasy z Hiszpanii albo staropolskie wiktuały według starych receptur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *