Kamery Wi-Fi Dahua

Marka Dahua ceni sobie komfort i wygodę swoich klientów. Ponadto stawia na nowoczesne technologie mające zapewnić użytkownikom maksimum możliwości w rozsądnej cenie.

Odpowiedzią na potrzeby rynku oraz użytkowników są kamery Wi-Fi Dahua. Kamery Wi-Fi Dahua to bezprzewodowe urządzenia przeznaczone do transmisji i zapisu obrazu z wnętrza pomieszczeń (domów, biur, mieszkań). Wygodne rozwiązanie pozwala uniknąć konieczności prowadzenia okablowania tak jak ma to miejsce w przypadku monitoringu analogowego. Kamery Wi-Fi Dahua korzystają z sieci internetowej wykorzystując domowe sieci WLAN. Transmisja dźwięku, obrazu oraz konfiguracja sprzętu odbywa się na dostępnych pasmach radiowych. Kamery Wi-Fi Dahua działają także w oparciu o sieci 4G/LTE. Zaletą tego rodzaju kamer jest ich prosty i niewymagający udziału fachowców montaż. Po dokonanym montażu i konfiguracji kamery Wi-Fi Dahua pracują bez konieczności jakiejkolwiek obsługi. W niektórych przypadkach kamery Wi-Fi Dahua włączane są jako uzupełnienie sprzętowe do istniejących już systemów monitoringu typu CCTV

Kamery Wi-Fi Dahua – zalety urządzenia

Kamery Wi-Fi Dahua to przede wszystkim doskonałej jakości obraz odwzorowujący wiele szczegółów. Pozwala to użytkownikom na identyfikację intruzów ale również podnosi komfort codziennego użytkowania sprzętu. Kamery Wi-Fi Dahua to zdecydowanie wyższe bezpieczeństwo dla osób lub mienia. Ponadto kamery Wi-Fi Dahua przeznaczone do użytku domowego wyposażone są często w moduły pozwalające wykorzystywać je w innych celach niż przesył i rejestracja obrazu. Jest tak np. w przypadku kamer posiadających możliwość wykorzystania ich jako wideo-niani lub interkomu. Zapewnia to dwukierunkowy przesył dźwięku. Kamery Wi-Fi Dahua przeznaczone do użytku w domach i mieszkaniach zostały również wyposażone w szerokokątny obiektyw, który daje możliwość obserwacji pomieszczenia pod kątem 360 stopni. Kamery tego typu są również wyposażone w system detekcji ruchu oraz moduły pozwalające na przekaz oraz rejestrację obrazu w nocy lub słabej ekspozycji, w doskonałej jakości. Zapis obrazu następuje na kartach SD. 

Kamery Wi-Fi Dahua jako urządzenie zewnętrzne

Kamery Wi-Fi Dahua są również stosowane do monitoringu zewnętrznego. Świetnie sprawdzają się jako monitoring posesji w domach prywatnych, przestrzeniach wokół miejsc, w których prowadzona jest działalność gospodarcza, parkingów. 

Kamera Wi-Fi Dahua zewnętrzna do solidna obudowa odporna na działanie warunków atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg, niskie i wysokie temperatury. Kamery wyposażone są w system doświetlenia obrazu i możliwość rejestrowania go w wysokiej rozdzielczości. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *