Czy pożyczka pod zastaw mieszkania jest bezpieczna?

Jednym z instrumentów finansowych proponowanych przez Smartvest firmom mającym trudności z pozyskaniem finansowania w sektorze bankowym jest pożyczka pod zastaw mieszkania.

Pożyczka pod zastaw z roku na rok cieszy się rosnącą popularnością ze względu na swoje zalety, takie jak elastyczność oraz spora dostępność. Na uwagę zasługuje również bezpieczeństwo pożyczek udzielanych pod zastaw nieruchomości.

Czym są pożyczki pod zastaw mieszkania i kto może się o nie ubiegać?

Pozabankowe pożyczki pod zastaw mieszkania to alternatywna forma finansowania dedykowana właścicielom lokali mieszkalnych prowadzącym działalność gospodarczą. Bez względu na to, czy przedsiębiorca prowadzi biznes w formie jednoosobowej firmy, czy jest wspólnikiem spółki prawa handlowego, może on uzyskać dostęp do atrakcyjnych warunków finansowania pożyczki, dla której głównym zabezpieczeniem jest nieruchomość mieszkalna.

Pozabankowa pożyczka pod zastaw mieszkania to często wybierana alternatywa w przypadku innowacyjnych, mocno niszowych inwestycji czy start-upów. Projekty te, ze względu na swoją specyfikę, nie zawsze mogą liczyć na wsparcie za pomocą tradycyjnych instrumentów bankowych i pozabankowych, takich jak kredyt czy leasing.

Jakie są główne zalety pożyczek pod zastaw mieszkań?

Inwestorzy decydujący się na złożenie wniosku o pożyczkę po zastaw własnego lokum, mogą korzystać z szerokiego katalogu zalet i korzyści, jakie zapewnia im ten konkretny produkt finansowy. W przypadku wsparcia udzielanego przez fundusz Smartvest kluczowe okazują się takie walory jak m.in.:

– duża dostępność pożyczek pozabankowych dla właścicieli lokali mieszkalnych,

– brak szczegółowej weryfikacji w bazach informacji kredytowej (pożyczka bez BIK, BIG, KRD),

– szeroka elastyczność, jeżeli chodzi o negocjowanie warunków spłaty pożyczki,

– możliwość przeprowadzenia modernizacji lub zrealizowania inwestycji przez firmy z niedługim stażem na rynku,

– wysoki stopień bezpieczeństwa i przejrzyste procedury.

Czy pożyczki pod zastaw lokali mieszkalnych są bezpieczne?

Kwestia bezpieczeństwa – co zrozumiałe w przypadku pożyczek pod zastaw nieruchomości – stanowi dla inwestorów absolutny priorytet. Pożyczka po zastaw mieszkania w Smartvest to gwarancja pełnej przejrzystości całego procesu kredytowego. Ustanawiając jasne zasady ubiegania się o finansowanie, staramy się przełamywać negatywne stereotypy związane z pożyczaniem gotówki pod zastaw nieruchomości.

W Smartvest stawiamy na politykę otwartych umów. Przed podpisaniem umowy każdy wnioskodawca ma prawo do szczegółowego wglądu w jej treść, harmonogram spłaty oraz zapisy aktu notarialnego. Standard stanowi również wsłuchiwanie się w uwagi oraz wątpliwości klientów, a także modyfikacja poszczególnych zapisów zgodnie z oczekiwaniami klienta. Sama umowa pożyczki pozabankowej zawarta zostaje w obecności notariusza, dzięki czemu obie strony zyskują całkowitą gwarancję legalności oraz bezpieczeństwa zawieranej transakcji.

Pożyczka pod zastaw mieszkania – złóż wniosek

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pożyczki pod zastaw mieszkania, dostępnej na naszej stronie internetowej. Znajdują się tam szczegółowe warunki proponowanego przez nas produktu, a także dane kontaktowe wraz z gotowym do wypełnienia wnioskiem o pożyczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *