Event firmowy – jak go zaplanować?

Firmowe wydarzenia mogą być organizowane z powodu różnych okazji. Pracowników warto integrować przed świętami, jako nagrodę za bardzo dobre wyniki, w czasie letniego rozluźnienia oraz na ważne jubileusze. Jakiejkolwiek motywacji byś nie miał, firmowy event trzeba dobrze przygotować. W jaki sposób?

Pamiętaj, że firmowe eventy rządzą się swoimi prawami. Ważna jest zarówno oprawa dźwiękowa, wydarzenia okolicznościowe (np. rozdawanie nagród) oraz jedzenie. Trzeba zadbać o wszystko, bo później niekorzystna opinia wśród pracowników, o evencie, może przełożyć się na interesy!

Na początku skup się na jedzeniu!

Wynajmując salę do organizowania wydarzenia miej już w głowie potencjalne posiłki, które będą serwowane gościom. Event firmowy (dla klientów czy pracowników) powinien cechować się jak najlepszym jedzeniem. Jakie jedzenie wybrać na spotkania firmowe? Warszawa i okoliczne miejscowości pełne są, np. firm cateringowych, które przygotują dla Ciebie bogate menu, zadowalające nawet bardzo wybrednego człowieka.

Jeżeli jedzenie będzie na wysokim poziomie, to goście są w stanie wybaczyć inne niedogodności, związane, np. z lokalizacją miejsca czy dodatkowymi atrakcjami. Staraj się ich jednak unikać, organizując wydarzenie odpowiednio wcześnie!

Numer dwa – oprawa!

Pamiętaj o oprawie dźwiękowej. Wynajmij firmę, która przygotuje nagłośnienie, mikrofony i zapewni muzykę na cały wieczór. Nie musisz być tu muzycznym znawcą – wystarczy, że postawisz na profesjonalistów, którzy znają się na nagłośnieniu firmowych eventów.

Na koniec skup się na dodatkowych atrakcjach. Wieczór firmowy może być świetną okazją do nagrodzenia pracowników za ich pracę albo podziękowania klientom za współpracę. W zależności od budżetu możesz przygotować również zewnętrzne pokazy.

Pamiętaj, że event ograniczony jest wyłącznie Twoją wyobraźnią. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o organizacji wydarzeń tego typu, sprawdź stronę Naskrajnej.pl. Tam znajdziesz cenne informacje, które powinny ułatwić Ci pracę nad eventem firmowym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *